"Місця є лише у коридорі": киянин розповів про своє лікування COVID-19

"Місця є лише у коридорі": киянин розповів про своє лікування COVID-19

Фото: із соцмереж

Чоловік каже, у лікарні йому порадили викликати приватну швидку, аби збивати температуру.

Киянин Олексій Краснощоков інфікувався коронавірусом і наразі веде боротьбу з хворобою. Чоловік розповів, що сьогодні, 22 вересня, його доправили до лікарні з високою температурою. Утім, місце в медзакладі запропонували лише в коридорі.

Про Олексій Краснощоков написав на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні (22 вересня, – ред.) близько 5 ранку за мною приїхала швидка з метою госпіталізації. За 6 годин двічі температура долала позначку 39 і вдруге вже не збивалась навіть двома пігулками "Нурофену" та пакетом "Колдрексу". Спочатку мене вирішили везти у клініку "Борис". Але вже за 5 хвилин виявилось, що тест на COVID-19 треба максимум вчорашній + консультація пульмонолога. Тому вирішили їхати у першу міську клінічну лікарню на Харківському шосе", – розповідає Олексій.

За його словами, лікарі стомлені, сплять по 30 хвилин. "За останні 2-3 дні +40 пацієнтів. Прийшла терапевт для консультації. Дуже сварилась, чому на другий тиждень хвороби мені не призначили ін'єкційні антибіотики і крапельниці. Сказала, що місця є лише на коридорі, а там протяги + інфекційні хворі з різними інфекціями, тобто може бути перехресне зараження. Оскільки реанімація мені не потрібна, вона виписала мені довідку з крапельницями та антибіотиками вдома, а також рекомендувала щоночі викликати приватну швидку, яка збиватиме температуру", – каже киянин.

Я пишу ці "офігенні" історії просто аби розповісти як проходить моє лікування і аби ви розуміли, що епідемія не якась...

Опубликовано Oleksii Krasnoshchokov Понедельник, 21 сентября 2020 г.

Нагадаємо, лікарка-педіатриня із Дніпра Наталія Дупленко, яка нещодавно перенесла коронавірус, розповіла, що COVID-19 у неї мав нетиповий перебіг. І взагалі коронавірус – це не завжди кашель і задуха.

Неконтрольований Ковід: чого чекати від коронавірусу взимку

Неконтрольований Ковід: чого чекати від коронавірусу взимку

Повʼязані теми:

Наступна публікація