Мінсоцполітики затвердило перелік посад працівників, яким передбачено доплати до зарплати під час карантину

Мінсоцполітики затвердило перелік посад працівників, яким передбачено доплати до зарплати під час карантину

Фото: УНІАН

Додаткова надбавка може сягати розміру до 100% заробітної плати.

Міністерство соціальної політики України затвердило перелік посад працівників, яким передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати. Це робітники сфери соціального захисту населення, які під час карантину надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома).

Про це у понеділок, 25 травня, повідомляє пресслужба відомства.

"На період дії карантину та упродовж 30 днів з дня його скасування встановлено доплати працівникам надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома), у граничному розмірі до 100 відсотків заробітної плати", - йдеться в повідомленні.

Доплату в розмірі до 100% заробітної плати зможуть отримати:

  • педагог соціальний / фахівець із соціальної роботи;
  • фахівець із соціальної допомоги вдома;
  • соціальний працівник;
  • соціальний робітник;
  • фахівець з фізичної реабілітації.
  • практичний психолог / психолог.

Персональний перелік працівників, яким встановлюється відповідна доплата, визначається керівником установи сфери соціального захисту, зазначають в Міністерстві.

"Зазначена доплата здійснюється за рахунок і в межах видатків місцевих бюджетів, передбачених за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів", - уточнюється в повідомленні.

Ці доплати передбачено Законом України № 540-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація