Міністр Степанов одужав від COVID-19

Чиновник повернувся до звичного режиму роботи.

Міністр Степанов одужав від COVID-19

© Facebook/Максим Степанов

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов одужав від COVID-19.

Про це він повідомив під час брифінгу в суботу, 28 листопада.

Степанов повернувся до роботи у звичайному режимі.

Нагадаємо, 14 листопада міністр охорони здоров'я Максим Степанов отримав позитивний тестна коронавірус та пішов на самоізоляцію.

А вже 15 листопада хворий очільник МОЗ заявив, що планує пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом з командою шукати шляхи вирішення проблемних питань. 

Очільник МОЗ мав легкий перебіг хвороби і дистанційно працював та щодня проводив традиційні ранкові брифінги щодо ситуації з коронавірусом в країні, а також інформував суспільство про власний досвід щодо перевірки, як працюють маршрути пацієнта, протоколи лікування та гаряча лінія МОЗ.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie