Міністр інфраструктури розповів про орієнтовний графік відновлення роботи громадського транспорту

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міністр інфраструктури розповів про орієнтовний графік відновлення роботи громадського транспорту

Фото: УНІАН

Запуск транспорту залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні.

Роботу громадського транспорту в Україні почнуть поступово відновлювати, враховуючи епідеміологічну ситуацію з поширенням нового коронавірусу COVID-19 в Україні. Попередньо - це вже може відбутися в травні, але більш вірогідний сценарій - у червні-липні.

Про це в ефірі ObozTV сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"У разі позитивної динаміки, зменшення кількості хворих і смертей у результаті коронавірусу, ми будемо поступово зменшувати обмеження", – зазначив Криклій.

Ідеться про всі види транспорту, включаючи метрополітен.

"Про конкретні терміни говорити дуже передчасно. Точно не раніше, ніж у травні. Я прогнозував би червень-липень. Усе залежить, зокрема, від кожного з нас, наскільки адекватно ми ставимося до обмежень, як ми їх дотримуємося, зокрема самоізоляції, як ми дотримуємося маскового режиму, як не їздимо на вихідні святкувати на шашлики з рідними і близькими, не наражаємо на небезпеку всіх, хто поруч, а робимо це все дистанційно", – наголосив міністр.

Нагадаємо, в сирому варіанті графіка виходу України з карантину, який підготував уряд, частково зняти обмеження на роботу громадського транспорту планують на початку травня - на початку червня. А на початку червня - на початку липня мають відновити роботу громадського транспорту за новими правилами.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація