Міністр фінансів розповів, чи вистачить грошей на виплати зарплат і пенсій

Міністр фінансів розповів, чи вистачить грошей на виплати зарплат і пенсій

Фото: УНІАН

За словами Марченка, показники бюджету збалансовані і реалістичні.

Ризиків щодо можливих негативних ситуацій з виплатами зарплат освітянам, медикам, субсидій через чергові карантинні обмеження на сьогоднішній момент немає.

Про це міністр фінансів Сергій Марченко сказав в інтерв'ю журналістці ТСН.ua Христині Зеленюк.

"Показники бюджету збалансовані, вони реалістичні. На перший квартал і до кінця року ми вже сформували розпис і чітке розуміння, яким чином ми будемо виконувати видатки - в першу чергу захищенні. Які джерела доходів для цього потрібні, які запозичення ми будемо робити. Тобто ризиків щодо того, що можлива якась негативна ситуація, якийсь негативний сценарій, на сьогоднішній момент немає зовсім. Більш того, я скажу, що в нас досить оптимістичне бачення щодо того, як ми будемо працювати в наступному році", - зазначив він.

Нагадаємо, Верховна Рада України 15 грудня у другому читанні та загалом ухвалила державний бюджет на наступний 2021 рік. "За" відповідне рішення на засіданні проголосувало 289 депутатів.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль привітав ухвалення Радою Державного бюджету на 2021 рік, назвавши це "важливим державницьким рішенням".

Кому, коли, скільки: Голова ВРУ Дмитро Разумков прокоментував Держбюджет-2021  

Кому, коли, скільки: Голова ВРУ Дмитро Разумков прокоментував Держбюджет-2021  

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація