"Ми з нетерпінням чекаємо даних": ВООЗ перевірить російську вакцину проти коронавірусу "Супутник V"

"Ми з нетерпінням чекаємо даних": ВООЗ перевірить російську вакцину проти коронавірусу "Супутник V"

Фото: Associated Press

Росія хоче, щоб ВООЗ внесла їхній препарат до списку вакцин для використання у екстрених ситуаціях.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) веде переговори з російським інститутом, який розробив вакцину проти коронавірусу "Супутник V", щодо її потенційного внесення до списку вакцин для використання в надзвичайних ситуаціях, який наразі складає ВООЗ.

Про це пише Reuters з посиланням на повідомлення 12 листопада агентства ООН.

"Ми з нетерпінням чекаємо даних про їхню вакцину-кандидата "Супутник V". Якщо буде виявлено, що представлений на оцінку продукт відповідає критеріям включення до списку, ВООЗ оприлюднить результати", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що список ВООЗ спростить процес використання нових та неліцензованих вакцин і інших продуктів під час надзвичайних ситуацій. Він буде рекомендований усім країнам-членам. Наразі цей список ще не складено. Понад те, ВООЗ, яка підтримує прискорену розробку вакцин для припинення пандемії, досі не сертифікувала жодну з експериментальних вакцин.

Нагадаємо, що в Росії зафіксовано вже декілька випадків зараження COVID-19 після вакцинації. Так, наприклад, в Алтайському краї троє медиків, які одними з перших отримали вакцину від "Супутник V", повідомили про позитивні результати тестів на коронавірус. У Кемеровській області РФ медик інфікувався коронавірусом протягом тижня після щеплення першою частиною двохкомпонентної вакцини від COVID-19 "Супутник V".

Натомість раніше у МОЗ Росії одразу після повідомлення американської компанії Pfizer Inc про ефективність більш ніж на 90% їхньої експериментальної вакцини, заявили, що російська вакцина нібито виявилася ефективною на 92%.

Російська вакцина від COVID-19: що відомо – "Секретні матеріали"

Російська вакцина від COVID-19: що відомо – "Секретні матеріали"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація