“Ми не маємо за що жити”: підприємці вийшли на мітинг у "червоній" Теребовлі Тернопільської області

“Ми не маємо за що жити”: підприємці вийшли на мітинг у "червоній" Теребовлі Тернопільської області

фото / МедіаТОР

Місцеві бізнесмени просять дозволити працювати ринкам у "червоній" зоні карантину.

З самого ранку, 7 вересня, підприємці міста Теребовля та району влаштували мітинг біля стін районної державної адміністріації. Люди вимагають, аби їм дозволили працювати, попри те, що район відсьогодні входить у “червону” зону карантину, йдеться у стрімі МедіаТОРа.

"Ми хочемо працювати. Ми не маємо за що жити.  Всі працюють, а лише базар найбагатшим зробили", - пояснила свою позицію одна із учасниць протесту Любов, яка, очевидно, працює на ринку міста.

У Теребовлі протестують підприємці. Хочуть працювати #новини_Тернопіль #новини_МедіаТОР #інтернет_телебачення #Теребовля #наживо

Опубліковано МедіаТОР Неділя, 6 вересня 2020 р.

Підприємці кажуть, що готові дотримуватись усіх засобів індивідуального захисту, лишень би їм дозволили працювати.

"Антисептики, маски, дотримуватися дистанції між людьми", – зазначає підприємець Сергій.

 Мітингарі чекали, що влада вийде до них і підтримає їхні вимоги. Відповідну пропозицію від підприємців чиновникам передали. Тим часом, на засіданні міської ради пообіцяли розглянути і ухвалити рішення щодо ринку.

Нагадаємо, раніше в Тернопільській ОДА заявили, що ситуація із захвоpюванням на COVID-19 в області залишаєтьcя cкладною: лікарні заповнені хворими, а медики - виснажені.

Нагадаємо, 3 вересня в Україні оновили карантинні зони. До "червоної" зони, зокрема, потрапили міста Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони Тернопільської області.

Вже наступного дня, 4 вересня, міський голова Тернополя Сергій Надал заявив, що у місті не посилюватимуть карантинні обмеження, попри потрапляння до "червоної" зони.

Повʼязані теми:

Наступна публікація