Мер Києва Віталій Кличко закликав киян святкувати Великдень вдома

Дата публікації
Перегляди
906
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мер Києва Віталій Кличко закликав киян святкувати Великдень вдома

Фото: УНІАН

Представників усіх конфесій він попросив проводити богослужіння онлайн.

Мер Києва Віталій Кличко висловив хвилювання щодо розповсюдження нового коронавірусу на час Великодня. Про це він заявив на брифінгу 3 квітня.

"Друзі, скоро велике свято Пасхи. Як мер столиці я дуже хвилююся, з якими наслідками воно відбудеться для мешканців нашого міста. Як може вплинути на ситуацію з розповсюдженням коронавірусу в Києві. Я закликаю представників усіх конфесій дотримуватися обмежень і не проводити заходів із великим скупченням людей, зокрема, під час святкування Великодня. Я зустрічався з представниками всіх конфесій і звернувся до них з проханням відповідально ставитися до безпеки вірян, дотримуватися обмежень, що запроваджені в місті та в країні", — сказав Кличко.

Також він застеріг жителів столиці від святкування свята будь-де, окрім дому.

"Я розумію, Великдень — велике свято, світле свято, якого всі очікують. Це свято, коли ідуть в церкву, коли збираються великим колом друзів, ходять в гості. Але зараз ми повинні дотримуватись обмежень для того, щоб зупинити поширення інфекції і скоріше пом'якшити, а потім скасувати ці обмеження. Я розумію, як зараз всім складно, як всі втомилися. Але треба витримати і пройти через цей виклик без втрат для здоров'я", — заявив мер.

Також Віталій Кличко закликав церкви різних конфесій утриматися від проведення богослужінь в храмах. Натомість він запропонував проводити служби онлайн.

"Я звернувся до представників усіх конфесій за можливості проводити служби онлайн, пояснювати людям, що коронавірус такий небезпечний. Я сподіваюсь, що всі дослухалися і наші завдання — щоб кожен українець, кожен киянин був живий та здоровий. Тому ще раз закликаю всіх відсвяткувати це свято вдома, у вузькому колі своїх рідних. Так буде дійсно безпечніше", — закінчив Кличко.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
906
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація