Мер Івано-Франківська виступив проти введення локдауну

Мер Івано-Франківська виступив проти введення локдауну

фото / Руслан Марцінків, Facebook

Руслан Марцінків каже, що у місті зменшується кількість хворих, а бізнесменам перед новорічно-різдвяними святами потрібно заробити.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінів не підтримує запровадження жорсткого карантину. Мер зазначив, що в місті є позитивна тенденція стосовно ситуації з коронавірусом, тож звернувся до уряду з проханням не вводити локдаун.

"Локдаун доб’є малий і середній бізнес, який непросто переживає цей рік. Дуже важливо зважати, що саме перед Миколаєм, перед новорічно-різдвяними святами підприємці зароблять ті кошти, за які потім можуть утримувати свої господарства, своїх працівників протягом січня – березня. Тому прохання до уряду не вводити локдаун, щоб наше місто, наша країна могли вижити в такий непростий час", - сказав Марцінків під час прямого ефіру у Facebook.

Нагадаємо:

  • Проти жорстких карантинних обмежень виступив мер Львова Андрій Садовий. За його словами, ситуація із захворюваністю у Львові є стабільною, тож місто не дотримуватиметься заборон.
  • Міністр культури Олександр Ткаченко пропонує запланувати двотижневий жорсткий карантин під час новорічних і різдвяних свят, а також відмовитись від масових заходів. Водночас уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття. 
  • Говорять про посилення обмежень на свята і в Офісі президента. Радник керівника ОП Тимофій Милованов каже, що різдвяні свята — гарна нагода посилити карантинні обмеження в Україні. 
  • Лідер "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що Кабінет міністрів розглядає можливість введення "інтелектуального локдауну". Він буде враховувати ситуацію із захворюваністю на коронавірус у кожному регіоні. 

Владислав Криклій розповів, чи працюватиме пасажирський транспорт в умовах суворого локдауну

Владислав Криклій розповів, чи працюватиме пасажирський транспорт в умовах суворого локдауну

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація