Хворий на COVID-19 мер Черкас розкритикував карантин вихідного дня

Хворий на COVID-19 мер Черкас розкритикував карантин вихідного дня

фото / Анатолій Бондаренко, Facebook

Анатолій Бондаренко назвав дурнею карантин вихідного дня.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що не підтримує карантин вихідного дня. Він вважає, що всі підприємці міста мають право працювати з дотриманням протиепідемічних норм.

"Більшої дурні, ніж карантин вихідного дня, я не бачив... Всім бажаю 36,6, а всі підприємці працюють і наповнюють бюджет міста, оскільки саме за цей бюджет ми і лікуємо всіх містян", – сказав Бондаренко у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, кошти, а саме 104 мільйони гривень, які спрямували на закупівлю медичного обладнання для лікування коронавірусних ускладнень, були спрямовані з місцевого бюджету, який наповнюють саме підприємці.

"Попри те, що ми не отримали жодної копійки від держави, ми знайшли кошти на медикаменти, засоби захисту, обладнання та зарплату медичних працівників. Ми постійно готуємо додаткові ліжка для хворих. Лікарні забезпечені ШВЛ, кисневими концентраторами", - запевняє Бондаренко.

У коментарі Суспільному міський голова повідомив, що найближчим часом буде засідання комісії ТЕБ та НС, де він є головою, тоді й ухвалять рішення про те, яким чином працюватимуть підприємці Черкас надалі.

Зазначимо, що 10 листопада у прямому ефірі на своїй сторінці у соцмережі міський голова запевнив, що з четверга, тобто 5 листопада, перебуває на самоізоляції, бо заразився коронавірусом. 

"Коронавірус не обійшов стороною і мене. Тест, який я здав у Третій міській лікарні, став плюсовим. Почуваюсь нормально, з четверга я перебуваю на самоізоляції, тоді як здав", – заявив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо:

У Рівненській області підприємці перекрили трасу через карантин вихідного дня

У Рівненській області підприємці перекрили трасу через карантин вихідного дня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація