За добу в країні від ускладнень COVID-19 загинув один пацієнт.
У вівторок, 21 квітня, Південна Корея повідомила про ще дев'ять випадків нової коронавірусної інфекції.
Вдруге від 19 лютого, коли в країні спалахнула інфекція, заражених менше десяти. Про це із посиланням на Корейські центри контролю та профілактики захворювань повідомляють АР та портал Worldometer, який у режимі реального часу цілодобово збирає статистику з усього світу.
Водночас, за добу в Південній Кореї від ускладнень COVID-19 загинув один пацієнт.
Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 10 683 людини. 237 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад вісім тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів.
На тлі зменшення нових випадків COVID-19, у Південній Кореї почали послаблювати карантинні обмеження. Переглянули, зокрема, вимогу про закриття церков, спортзалів та барів. Водночас, школярі в країні продовжують навчатися дистанційно.
У понеділок прем'єрміністр країни Чон Се Гюн попросив громадян залишатися пильними, а також доручив чиновникам розробити нові "делікатні антивірусні заходи", аби стримувати ризик передачі COVID-19 у період, коли збільшується соціальна та економічна активність населення.
Як повідомлялося, у Південній Кореї вчені виявили 38 антитіл, які можуть нейтралізувати коронавірус. Раніше корейські вчені заявили, що виявили нову властивість у коронавірусу COVID-19. Виявилося, що він може "оживати" у пацієнтів, які вже вилікувалися.
Спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.
У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн, нині ж у світі за кількістю інфікованих вона на 24-му місці. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців.
Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.
Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.
Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.
В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні.
Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:
- уникати контактів з тваринами;
- не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
- уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
- регулярно та ретельно мити руки.
Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.
Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!