"Мене розриває від злості": у Мережі показали, в яких умовах лікують хворих на COVID-19 у Тернопільській області

Люди скаржаться на поламані меблі та відсутність ліків у інфекційному відділенні Лановецької ЦРЛ.

Мешканці Ланівців, що у Тернопільській області, скаржаться, зокрема, на умови в інфекційному відділені місцевої лікарі, де лікують хворих на COVID-19.  Фото з лікарні і опис ситуації в медзакладі розмістила Марина Павловна у спільноті  Facebook "Моя Лановеччина".

За словами жінки, її матері, хворій на коронавірус,  знадобилася госпіталізація, тож її відвезли до інфекційного відділення місцевої лікарні. За словами Марини Павловни, у палаті, в яку поклали її матір, умови не відповідають тому, аби лікувати там хворих.

“Мене сьогодні просто розриває від злості! Моя мама захворіла вірусом Covid-19, труднощі з диханням, госпіталізували до Лановецької ЦРЛ в Тернопільській області в інфекційне відділення. Як на мене, все має бути стерильно і чисто, але такого жахіття не то що подумати, я навіть уявити нічого гіршого не могла. Так ось у палаті та загалом брудно (нагадаю відділення інфекційне, лікуються хворі на ковід), дверцята тумбочок відвалюються, хворі лежать на старих панцирних ліжках, у яких для того, щоб не прогинались пружини, підкладено дерев’яна дошка. За словами мами, лежати не можливо, а коли вона сидить, то їй важко дихати”, – розповідає Марина Павловна.

У коментарях під дописом жінки розгорнулась дискусія місцевих мешканців про ситуацією в медзакладі.

"Мала нещастя побувати в цьому відділені рік тому, з 1979 року там нічого не змінилося. Ще маленькою лікувалася там від кашлюка, а торік попала в машину часу...", - написала Валентина Мельник.

"По яких критеріях цьому приміщеню було надано статус інфекційного відділення лікарні?", - запитує Світлана Футуйма.

"Це Ви ще в реанімації не були! Мій дідусь місяць тому потрапив в цю лікарню. Сказати, що я в шоці, - нічого не сказати, я вже мовчу про умови!", - зазначила Надія Масик.

"Як 30 років тому, так і тепер, жах, а не лікарня", - додала Оксана Ісаєва.

"Моя дитина лежала минулого року з кором, зимою, вітер ходив по палаті", - обурилась Альона Гайкова Зенькова.

"Я лежала в інфекційному в грудні, в палатах було тепло і чисто, а коли мені було погано то медсестра від мене не відходила і вночі через кожну годину, приходила і питала. Відношення було нормальне. Так, умов немае, але туалет в кожній палаті, це багато вартуе", - зазначила Ольга Сопільняк.

"Звичайно бажання кращого. Але 2-3 неділі пролежати можна. Я лежав зимою 2 роки тому. Персонал привітний. Лікар хороший. І як на мене знає свою роботу", - написав Віталій Бойчук.

"90-ті роки!!!! Жах!!! Я думала такого вже немає", - додала Руслана Наконечна.

Нагадаємо, на Буковині через завантаженість стаціонарів для хворих на коронавірус перепрофілювали вже 16-ту лікарню.

Повʼязані теми:

Наступна публікація