"Медик від Бога": у Тернополі від COVID-19 померла завідувачка педіатричного відділення обласної лікарні

"Медик від Бога": у Тернополі від COVID-19 померла завідувачка педіатричного відділення обласної лікарні

фото / Тернопільської ОДКЛ

Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Анна Кабакова не здолала недугу.

Сьогодні, 6 серпня, померла завідувачка другого педіатричного відділення Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні Анна Кабакова. 63-річна лікарка пішла з життя після важкого перебігу коронавірусної інфекції.

Про це повідомили в управлінні охорони здоров'я Тернопільської ОДА.

"Вся медична спільнота Тернопільщини, колектив управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації сумують з приводу важкої та непоправної втрати, несподіваної смерті світлої людини Анни Борисівни. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть", – йдеться у повідомленні.

Колеги згадують Анну Кабакову не лише, як фахівця високого рівня, а й доброго друга і надійного порадника. З жалем про смерть лікарки висловлюються і пацієнти в соцмережах.

"Прекрасна людина і чудовий лікар з династії лікарів. Не забуваємо", – написала Людмила Мацко.

"Для нас це велика втрата. Великий лікар і прекрасний спеціаліст. Щирі співчуття рідним", – зазначила Леся Гроздік Ірод.

 "Не вимовити словами жаль... Професіонал від Бога, прекрасна людина... Світла пам'ять про Анну Борисівну назавжди залишиться в серцях її колег та вдячних пацієнтів. Щирі співчуття рідним", – додала Наталія Мірошник.

Нагадаємо, 1 серпня у Львівській області помер від коронавірусу начальник Старосамбірського центру первинної медико-санітарної допомоги Василь Савенко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація