Майже вся родина Зеленських перехворіла на COVID-19: як долали хворобу

Майже вся родина Зеленських перехворіла на COVID-19: як долали хворобу

Фото: Facebook/Володимир Зеленський

Перша леді разом із сином захворіли влітку та лікувалися разом.

У сім'ї Зеленських на коронавірус вже перехворіла перша леді Олена Зеленська разом із сином, 7-річним Кирилом.

Так, 16 червня дружину президента України Володимира Зеленського Олену шпиталізували із двобічною пневмонією. Вона інфікувалася коронавірусною інфекцією. Тоді повідомлялося, що президент і діти мали негативні тести на COVID-19.

30 червня стало відомо, що вона продовжує лікування від ускладнень коронавірусу. 3 липня повідомили, що Олена має негативний тест, вона одужала.

А вже наприкінці серпня Зеленський заявив, що його 7-річний син перехворів коронавірусною інфекцією. 

"Скажу відверто, що цей COVID-19, це зараза. Іншого слова й немає. Захворіла моя дружина і син, до речі, теж. І вони разом лікувались у лікарні", — заявив він тоді.

Зеленський уточнив, що діти переносять цю інфекцію більш-менш нормально. 

Сама перша леді після одужання від коронавірусу написала розгорнутий пост про те, як минала її хвороба. Вона також розповіла, як перехворів її син, 7-річний Кирило.

"Звістка про хворобу стала для мене повною несподіванкою. Не було жодних симптомів. Просто черговий тест виявився позитивним. Президентові та найближчому колу людей, з якими він перебуває в постійному контакті, роблять цей тест щотижня", — розповіла перша леді. 

Її син Кирило підхопив коронавірус, коли Зеленська була "на піку" хвороби (мала три найнеприємніші дні, коли почувалася справді погано – страшенно боліла голова, додавався сильний нескінченний кашель). "Не можу сказати, що для мене це стало несподіванкою. Авжеж, я розуміла, що хтось із родини теж може заразитися. На щастя, син легко переніс хворобу, було тільки незначне підвищення температури. Відтоді ми були в лікарні разом, удвох нам було веселіше", — пише вона.

Сьогодні, 9 листопада, стало відомо, що й сам очільник держави підхопив коронавірус. Президент отримав позитивний результат тесту на коронавірус, про що написав на своїй Facebook-сторінці. 

"Немає у світі щасливчиків, для кого б COVID-19 не становив загрози. Попри усі карантинні заходи, я теж отримав + результат. В мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, почуваюся добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати. Більшість долає COVID-19. І я теж це пройду. Все буде добре!", — написав Зеленський. 

У Офісі президента повідомили, що глава держави почувається добре і продовжуватиме виконувати свої обов’язки в дистанційному режимі на самоізоляції.

Керівник Офісу президента, його заступники та працівники Офісу здають ПЛР-тести на постійній основі. Юлія Ковалів (заступниця голови ОП Андрія Єрмака. — Ред.) вже отримала негативний тест і береться до роботи у звичайному режимі з дотриманням карантинних обмежень.

Олена Зеленська поборола коронавірус

Олена Зеленська поборола коронавірус

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація