Майже 900 заражених коронавірусом, нестача апаратів ШВЛ і повна ізоляція: ситуація у Чернівецькій області

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Майже 900 заражених коронавірусом, нестача апаратів ШВЛ і повна ізоляція: ситуація у Чернівецькій області

Фото: Фотограф Максим Козменко

Серед інфікованих на Буковині – 126 медиків.

Чернівецька область за час розповсюдження нового коронавірусу COVID-19 зібрала майже усі антирекорди. Нині вже майже 900 інфікованих. І кількість хворих на COVID-19 збільшується десятками.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Буковина вже два тижні, як закрита на карантин – ні в’їхати, ні виїхати. Але на статистику захворювань та смертей це майже не впливає. За останню добу – 49 нових випадків. Серед хворих, станом на п’ятницю, – 126 медиків.

У райцентрі Сторожинець в опорній лікарні вже немає вільних апаратів штучного дихання. Аби розширити інфекційне відділення, терапевтичне та дитяче виселили. Тепер їхні ліжка стоять у класах районної гімназії.

"Тут не комфортно, бо приміщення не пристосоване, школа є школа, але ми з жиру не бісимося", - говорить головний лікар Сторожинецької районної лікарні Олександр Войцеховський.

А ще серед хворих багато священників.

"Маємо підтвердження, що інфікувалось 10 священників, один під підозрою, а також 13 священників є людьми контактними і також мусять перебувати зараз на самоізоляції", - сказав голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

Святкові богослужіння відбулися без порушень, звітує поліція. Щоправда, за два дні до Великодня подекуди в церквах було чимало людей.

На Буковині гостро стає проблема нестачі медиків та обладнання. Лише з обласної лікарні за останній тиждень звільнилося 25 людей. Ким їх замінити, зараз ледь не головне питання.

Інфікована Україна: яка ситуація з коронавірусом у різних областях

Інфікована Україна: яка ситуація з коронавірусом у різних областях

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація