Має ураження 90 відсотків легенів: у Львові рятують багатодітну жінку, хвору на коронавірус

Має ураження 90 відсотків легенів: у Львові рятують багатодітну жінку, хвору на коронавірус

Жінка перебуває у важкому стані, їй зробили кесарів розтин.

У Львові медики борються за життя дружини викладача Українського Католицького Університету отця Петра. Жінка інфікувалася коронавірусом і має 90% ураження легенів.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Жінку оперативно доправили до лікарні та провели кесарів розтин, на світ народился недоношена дівчинка, яку назвали Даринкою. Дитину помістили до інкубатора. Сама ж породілля перебуває у важкому стані.

"Якщо минулого тижня моя дружина Катруся і семимісячне немовля в утробі стояли через ковідну пневмонію на краю прірви, то сьогодні вони обидві зірвалися і падають вниз. Якщо в минулу неділю дивом стався перехід з ШВЛ на кисневу маску, то сьогодні лише Божою ласкою їх можна повернути обох. Катруся у медичному сні в лікарні швидкої допомоги, почав прогресувати тромбофлебіт легенів через загущення крові", - написав отець Петро Терлецький.

Священник додав, що ситуація зі станом здоров'я його дружини раптово змінилася  - почалося погіршення стану та киснева недостатність, КТ показало, що у його дружини ураження легенів – 90%.

В сім'ї Терлецьких на повернення мами чекають новонароджена Даринка та її п'ятеро братиків та сестричок.

Нагадаємо, що у Маріуполі Донецької області у перинатальному центрі померла 36-річна породілля. Жінка потрапила до медзакладу з двобічною пневмонією.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація