МАУ закрила продаж квитків на міжнародні рейси до 1 липня

МАУ закрила продаж квитків на міжнародні рейси до 1 липня

Фото: facebook.com/flyuia.ua

Квитки на авіарейси у червні припинили продавати

Міжнародні авіалінії України закрили продаж квитків на всі міжнародні рейси до 1 липня після аналізу ситуації в країнах потенційної маршрутної мережі, а також в Україні.

Про це повідомив президент авіакомпанії Євген Дихне, передає avianews.

За його словами, прогноз розвитку ситуації є жалюгідним, і Україна є частиною глобального тренду. Це проявиться в тому, що галузь вийде на показники, які планувалися на 2020 рік, тільки в 2023 році.

Дихне вважає, що насамперед будуть відновлюватися середньомагістральні перельоти, що вплине на структуру флоту авіакомпаній, які почнуть виводити старі і далекомагістральні літаки.

"Пріоритетом діяльності авіакомпаній стане зниження витрат шляхом ефективного управління своїм парком. Вони будуть використовувати закінчення дії договорів для скорочення парків, а також намагатися знижувати лізингові платежі", - зазначив президент МАУ.

Він також вважає, що криза призведе до зміни сервісу в аеропортах і на борту літака. Будуть тимчасово закриті бізнес-зали та магазини Duty Free. На рейсах заборонять провезення ручної поклажі в салоні, а замість гарячого харчування почнуть видавати упаковані страви.

Раніше авіакомпанія МАУ продовжує продаж квитків на рейси після 23 травня, пояснюючи це тим, що наразі це офіційна дата завершення карантину. Але у разі його подовження рейси знову скасують.

Повʼязані теми:

Наступна публікація