Мандруй Україною: в уряді розповіли, як спланувати відпустку попри пандемію коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
1812
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мандруй Україною: в уряді розповіли, як спланувати відпустку попри пандемію коронавірусу

Фото: oceantour.com.ua

Українцям пропонують допомогти вітчизняній туристичній галузі.

На тлі закриття кордонів через пандемію COVID-19 Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) запустило флешмоб "#МандруйУкраїною", до якого вже приєдналися сотні українських зірок.

Більше про проєкт в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на 1+1 розповів міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"У цій ситуації, коли менше грошей, менше можливостей за кордон подорожувати, є унікальний шанс не тільки відкрити для себе Україну, але й допомогти туристичній галузі, яка знаходиться всередині України", - зазначив посадовець. 

За його словами, завдяки флешмобу українці зможуть дізнатися про потенційні місця для відпочинку.

"Очевидно, якщо на Західній Україні сьогодні високий поріг, є Південь, який на сьогоднішній момент шикарно виглядає у вигляді Одещини, Херсонщини. Є Центральна Україна - Черкащина. Є багато інших міст, які ви можете побачити завдяки цьому хештегу і на багатьох інших сайтах", - пояснив міністр.

Ткаченко наголосив, що незабаром запрацює сайт ДАРТ, на якому опублікують інформацію про всі цікаві місця України: "Для нас це також можливість познайомитись - звичайно, дотримуючись всіх соціальних необхідних вимог для того, щоб наші подорожі не спричинили нових напастей".

Водночас посадовець запевнив, що відпочинок в Україні цього літа буде доступним для всіх, незалежно від бюджету мандрівників.

"Є багато можливостей, яким чином подорожувати. Наприклад, на Херсонщині є маршрути туристичні, які можна самостійно прокласти. Ми просимо хештегами вказувати, яким чином можна проїхати і звідки. Очевидно, складемо мапу найближчим часом, де будуть поради про те, де можна зупинитись недорого, яким чином доїхати найкраще, у короткий спосіб, для того, щоб це літо все ж було використане також для відпочинку", - відмітив Ткаченко. 

Нагадаємо, що до проєкту "#МандруйУкраїною" вже приєдналися, зокрема, Дмитро Комаров, Настя Каменських, Monatik, Потап, Оля Полякова та інші українські зірки. Де вони радять відпочивати цього літа - читайте за посиланням

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1812
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація