Люди, які прямують з окупованих Криму та Донбасу, зможуть здати експрес-тести на COVID-19 на КПВВ

Дата публікації
Перегляди
497
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Люди, які прямують з окупованих Криму та Донбасу, зможуть здати експрес-тести на COVID-19 на КПВВ

Фото: Facebook / Східне регіональне управління ДПСУ

Передбачається, що на КПВВ будуть організовані відповідні пункти експрес-тестування.

Громадяни, які приїжджають з тимчасово окупованих територій Криму та Донецької і Луганської областей, зможуть на контрольних пунктах в'їзду-виїзду (КПВВ) здати тести на антиген коронавірусу.

Про це у п'ятницю, 8 січня, повідомляє пресслужба Донецької обласної державної адміністрації.

Так, Кабінет міністрів дозволив під час в'їзду з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та Криму проводити експрес-тестування на антиген коронавірусу SARS-CoV-2. Про це йдеться у постанові уряду № 9 від 05 січня 2021 р.

Передбачається, що на КПВВ будуть організовані відповідні пункти експрес-тестування.

"Облаштування пунктів тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 на контрольних пунктах в’їзду на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях та виїзду з них доручено Донецькій та Луганській обласним державним адміністраціям разом з державним підприємством "Реінтеграція та відновлення", яке належить до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій", — повідомляють в ДонОДА.

Також Донецька, Луганська та Херсонська ОДА мають забезпечити функціонування пунктів тестування на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 на КПВВ.

Самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з прибуттям з тимчасово окупованих територій припиняється в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено після перетинання КПВВ.

Нагадаємо, що під час посилення карантинних обмежень в Україні, що діятимуть від 8 до 24 січня, усі КПВВ на Донбасі та на адмінмежі із Кримом продовжать працювати у штатному режимі.

Словаччина відмовилася від тестування антигенів коронавірусу через відсутність результату

Словаччина відмовилася від тестування антигенів коронавірусу через відсутність результату
Наступна публікація