Люди мають бути "дуже стурбованими": у Британії назвали нову мутацію коронавірусу "найгіршою новиною"

Люди мають бути "дуже стурбованими": у Британії назвали нову мутацію коронавірусу "найгіршою новиною"

Фото: Associated Press

У зв'язку з новим штамом коронавірусу у Британії мають намір вакцинувати якнайбільше людей.

Швидке поширення нової мутації коронавірусу, яку зафіксували у Британії, це "найгірша новина" з точки зору пандемії. Для того, щоб зупинити нещодавно зафіксований вірус, у країні мають намір вакцинувати якомога більше людей.

Про це заявив британський урядовий професор Ендрю Гейворд в коментарі Sky News.

З його слів, британці мають бути "дуже стурбовані" мутацією вірусу, який циркулює в Лондоні і на південному сході країни. Професор також зауважив, що новий штам призвів до значно більшого вірусного навантаження.

Він наголосив, що у боротьбі з коронавірусом, ефективною є тільки вакцина, тому закликав людей щепитися.

"Це дійсно жахливі новини з точки зору пандемії. Якщо вакцина - це справді найкраща новина за останній час, то це (нова мутація коронавірусу. - Ред.) - найгірша. Нам потрібно закрити всі можливі шляхи поширення цього штаму водночас продовжувати вакцинувати якнайбільше людей", - сказав Ендрю Гейворд.

Раніше міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Генкок заявив, що в країні було виявлено щонайменше тисячу випадків захворювання на новий різновид коронавірусу. Генкок сказав, що цей варіант вірусу відрізняється від вже відомого тим, що значно швидше поширюється. 

У суботу, 19 грудня, прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що в Лондоні і на південному сході Англії вводять від 20 грудня четвертий, найвищий рівень обмежень. Зокрема, мешканцям зазначених районів заборонять збиратися разом на Різдво. Також зачиняються магазини, які не продають предмети першої необхідності, салони краси та спортзали.

У Великій Британії, зокрема, заявили, що новий штам коронавірусу, який наразі циркулює в деяких частинах країни, "вийшов з-під контролю". 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у неділю, 20 грудня, закликала європейські країни посилити заходи у боротьбі з коронавірусом через появу у Великій Британії його нового штаму. 

Британією шириться новий штам коронавірусу

Британією шириться новий штам коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація