Ляшко розповів, хто першим в Україні отримає вакцину від COVID-19

Ляшко розповів, хто першим в Україні отримає вакцину від COVID-19

Фото: Associated Press

В першу чергу вакцину отримають професійні групи ризику.

Після того, як світі з'явиться ефективна вакцина від COVID-19, першими в Україні її отримають медики, силовики і вчителя. Потім почнуть робити щеплення літнім українцям.

"Ми говоримо про лікарів, силові структури, вчителів. Надалі це люди з групи ризику медичної, там, де найбільше фіксується летальність після інфікування кронавірусної хвороби - це люди старшого, похилого віку, а в цій групі - люди з супутніми хронічними патологіями", - зазначив в інтерв'ю "Українському радіо" заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Нагадаємо, перші проміжні результати випробувань показали, що вакцина, розроблена американським фармацевтичним гігантом Pfizer Inc спільно з німецькою компанією BioNTech, є більш ніж на 90% ефективною. Результати виявилися набагато кращими, аніж більшість експертів сподівалася.

Президент Володимир Зеленський попросив федеральну канцлерку Німеччини Ангелу Меркель про розширення доступу України до вакцини проти нового коронавірусу COVID-19, яка наразі розробляється в межах міжнародного фонду COVAX.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація