Ляшко повідомив, чи ймовірна друга хвиля коронавірусу і що буде з подовженням карантину

Ляшко повідомив, чи ймовірна друга хвиля коронавірусу і що буде з подовженням карантину

Фото: Associated Press

В Україні до 22 червня триває адаптивний карантин.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, чи існує ймовірність другої хвилі коронавірусу в країні через послаблення карантинних обмежень.

Міністерство охорони здоров'я нарізі не прогнозує другої хвилі, сказав він в ефірі "Україна 24".

"Не прогнозуємо, але ми стежимо. Динаміка може показати будь-який розвиток сценарію. Пом'якшення направлене на відновлення сфер економічної діяльності, які повинні запустити економіку", - наголосив Ляшко.

За його словами, варто дотримуватися усіх встановлених міністерством обмежень, адже це впливатиме на стримування епідемії. "І дозволить нам не повертатися до жорстких заходів. Ми зможемо навчитися жити в нових умовах, коли коронавірус існує, а країна працює", - каже головний санлікар.

Ляшко наголосив, що карантин триватиме до 22 червня. Після цього, з огляду на чергові пом'якшення 10 і 15 червня, будуть ухвалювати рішення: продовжувати обмеження чи ні. "Якщо вона (епідемситуація - Ред.) буде на такому ж рівні, ми знову-таки будемо переглядати карантин. Він буде адаптивний. Адаптивність його буде, можливо, не на обласному рівні, а на рівні населеного пункту", - повідомив чиновник. 

Як повідомлялося, в Україні 2 червня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 24 340 осіб. Від початку пандемії померли 727 людей. За останню добу зафіксували 328 нових випадків. Кількість одужалих сягнула вже 10 078.

За добу в Україні виявили 328 нових випадків коронавірусу

За добу в Україні виявили 328 нових випадків коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація