Львівська область - без послаблень карантину: чому та коли зміниться ситуація

Львівська область - без послаблень карантину: чому та коли зміниться ситуація

Фото: ТСН

Захворюваність на коронавірус в регіоні зростає.

У Львівській області вирішили подовжити карантинні обмеження щонайменше до 29 травня, незважаючи на те, що регіону немає в переліку тих, кому рекомендують утриматися.

Тож ще тиждень на Львівщині не буде жодного послаблення. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Такі рішення ухвалили і міська, і обласна влада. А це означає, що від понеділка, 25 травня:

  • не відчиняться дитсадки, як досі планувалося;
  • не запрацює громадський транспорт у звичному режимі;
  • не відновлять роботу спортивні і фітнес клуби.

"Ми мали готовність у Львові відкривати садочки з понеділка, почекаємо до 29 числа. Стосовно транспорту, єдине, що ми можемо зробити, це збільшити кількість автобусів на наших спец перевезеннях", - повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Рішення не послаблювати карантин обласна комісія ухвалила через ріст нових випадків COVID-19. 22 травня зафіксовано 65 нових інфікованих. І багато тих, хто потребує госпіталізації. До прикладу, у п’ятницю минулого тижня в стаціонарах було 314 пацієнтів, сьогодні - 404.

На минулому тижні кількість хворих, які перебувають в реанімаціях, становила 12. Станом на 22 травня - вже 30 хворих. Про це повідомив керівник Львівського обласного департаменту охорони здоров‘я Орест Чемерис.

"Скільки би ми ПЛР (тестів, - ред.) не зробили, ні один з людини не буде здоровий. Тільки будуть здорові ті люди, які будуть підтримувати карантин. Ті ж маски, миття рук, вони врятують нам людей, інакше нічого не врятує", - сказав керівник Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Роман Павлів.

Також в області росте кількість недужих лікарів. Зараз 245 інфікованих. Найбільші спалахи серед медиків у Львівській лікарні швидкої допомоги – 75 чоловік. І у Львівській обласній клінічній лікарні.

Послаблення карантину у регіонах: що змінюється у Львові, Дніпрі і Харкові  

Послаблення карантину у регіонах: що змінюється у Львові, Дніпрі і Харкові  

Нагадаємо, раніше головний медик Володимир Зуб заявив, що Львів не має багато підстав для пом’якшення карантину через високий рівень захворюваності на коронавірус.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація