Лукашенко порадив займатися спортом та їсти сметанне масло під час пандемії коронавірусу

Лукашенко порадив займатися спортом та їсти сметанне масло під час пандемії коронавірусу

Фото: Associated Press

У Білорусі підтвердили 304 випадки COVID-19.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що уберегтися від нової коронавірусної інфекції допоможуть заняття спортом та сметанне масло. 

Такі поради очільник країни почув від "розумного росіянина", розповів Лукашенко журналістам телерадіокомпанії "МИР", повідомляє "Звязда".

"Вчора дуже розумний росіянин, я слухав, сказав: вам потрібно фізично боротися. Я думаю, як фізично? Нам потрібно захистити себе від небезпеки. Треба займатися спортом на свіжому повітрі. Це легко зробити. Ми на дієті сиділи, каже він, і нам потрібна жирна їжа. І я також обмежував себе. А зараз потрібно їсти сметанне масло, виявляється, жир допомагає легеням боротися з вірусами. Якщо фахівець, вчений, каже - мабуть, не дурень. Я зі свого досвіду його в цьому підтримую", - додав президент.

У Білорусі станом на ранок п'ятниці, 3 квітня, підтверджено 304 випадки нової коронавірусної інфекції, чотири з яких летальні. Водночас, 54 пацієнти одужали та виписалися з медзакладів. 

Як повідомлялося, президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що масова ізоляція в квартирах, навпаки, може сприяти погіршенню стану для тих, хто вже заразився тим чи іншим вірусом.

Лукашенко висловив упевненість, що в Білорусі немає тієї ситуації з коронавірусом, щоб закривати цілі міста і оголошувати тотальний карантин. На думку президента, масова ізоляція в квартирах, навпаки, може сприяти погіршенню стану тих, хто вже заразився тим чи іншим вірусом.

"Це не проблема. Ми за добу нейтралізуємо місто (якщо це знадобиться - ред.). Але чого це нам буде коштувати, скільки буде тоді смертей? Ми вже потім будемо вихоплювати з квартир людей, які будуть важкі, і відразу їх на штучну вентиляцію легень. І що, ми врятуємо цих людей? Тому не треба дурістю займатися. Нас же завжди вчили: треба, щоб провітрене приміщення було, на свіжому повітрі та інше", - розповів Лукашенко. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація