Лукашенко не виключив штучного створення коронавірусу та пояснив, кому могла бути вигідна пандемія

Лукашенко не виключив штучного створення коронавірусу та пояснив, кому могла бути вигідна пандемія

Фото: Associated Press

Глава держави припустив, що вірус могли створити, аби "Китай та Америка переділили світ".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко припустив, що новий тип коронавірусу COVID-19 могли створити штучно.

Про це він заявив на зустрічі з активом Мінської області, повідомляє "Интерфакс" із посиланням на держтелеканал "Білорусь 1".

"На часі поставити запитання. Два місяці тому я його ставив, я тоді ще побачив. А ця пандемія - це не рукотворний "захід"? Я не знаю. Ви подумайте, - сказав Лукашенко. - Тобто, чи не спеціально це було створено для того, щоб, зіткнувшись лобами, Китай і Америка переділили світ? Щоб "пристебнути" до себе інші країни? Основа - економіка. Потрібні маржинальні ринки збуту, а їх не вистачає, почали ділити існуючі ".

Раніше Лукашенко порадив займатися спортом та вживати сметанне масло, аби вберегтися від нової коронавірусної інфекції. 

Як повідомлялося, у Білорусі досі не запроваджено карантину задля стримування коронавірусу. Глава держави Олександр Лукашенко пояснив це економічними причинами. Крім того, він вважає ситуацію навколо пандемії "психозом і дурістю". 

Нагадаємо, попри світову пандемію коронавірусу, в Мінську 9 травня за участі президента Білорусі Олександра Лукашенка відбувся військовий парад з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у параді взяли понад 3 тисячі військовослужбовців і понад 150 одиниць техніки, над столицею Білорусі пролетіли понад 40 літаків і вертольотів.

За офіційною статистикою, від початку пандемії COVID-19 у Білорусі новим коронавірусом заразилися 61 475 людей. З них 383 пацієнти померли від ускладнень захворювання, тоді як понад 45 тисяч - одужали. Загалом, як уточнюється, у Білорусі проведено 979 800 тестів на виявлення коронавірусу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація