Лондон запроваджує максимальні обмеження через новий різновид коронавірусу

Лондон запроваджує максимальні обмеження через новий різновид коронавірусу

Фото: Associated Press

Обмеження діятимуть від завтра.

Велика Британія посилює карантин через виявлення у країні нового різновиду коронавірусу. Суворіші обмеження будуть діяти в Лондоні і на південному сході Англії. Їх вводять від опівночі неділі, 20 грудня.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Борис Джонсон.

Так, в деяких районах буде діяти четвертий, найвищий рівень обмежень. Зокрема, мешканцям зазначених районів заборонять збиратися разом на Різдво. Також зачинять магазини, які не продають предмети першої необхідності, салони краси та спортзали.

"Ці заходи будуть, фактично, аналогічні національному локдауну", - пояснив Джонсон.

Пояснив британський прем'єр це рішення вкрай швидким поширенням нового різновиду коронавірусу. За його словами, попередньо, новий штам COVID-19 свідчить, що він на 70% заразніший, аніж вже відомий варіант хвороби. Але Джонсон уточнив, що поки немає підтверджень того, що нещодавно виявлений різновид коронавірусу викликає важче захворювання.

Раніше міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Генкок заявив, що в країні було виявлено щонайменше тисячу випадків захворювання на новий різновид коронавірусу. Генкок сказав, що цей варіант вірусу відрізняється від вже відомого тим, що значно швидше поширюється. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація