Локдаун в Європі: суворі обмеження почалися в Нідерландах, Великій Британії, Чехії та Німеччині

Локдаун в Європі: суворі обмеження почалися в Нідерландах, Великій Британії, Чехії та Німеччині

Фото: Associated Press

У країнах закриють магазини товарів непродовольчого вжитку, перукарні, не працюватимуть школи і садочки.

Сьогодні, 16 грудня, відразу кілька країн Європейського Союзу закриваються на локдаун. Суворі обмеження набудуть чинності в Нідерландах, Великій Британії, Чехії та Німеччині.

У країнах закриють магазини товарів непродовольчого вжитку, перукарні, не працюватимуть школи і садочки, розповіли у сюжеті ТСН.Ранок 16 грудня. 

Вакцина від коронавірусу як подарунок під ялинку! Європейську ліцензію вакцина від компаній Pfizer та BioNTech може отримати вже 21 грудня. Так заявили в Європейському агенстві з лікарських засобів. Тоді перші щеплення в Німеччині можуть початися ще до Різдва західного обряду.

"Ми ретельно перевіримо вакцину. Це не буде ліцензія, видана в екстреному порядку. Для нас головне, щоби люди довіряли щепленню. Саме тому дуже важливі обставини, за яких вакцина отримає дозвіл", - каже міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан.

Поки що замість щеплення буде карантин. Німці масово вирушили на закупи. Від сьогодні закриють всі магазини з товарами нещоденного вжитку, припинять працювати перукарні, на довші канікули закриються школи і дитсадки. Ресторани працюють "на виніс" уже місяць. Влада просить німців обмежити контакти, а в натовпі покупців це важко.

Країни ЄС закривають на жорсткий карантин

Країни ЄС закривають на жорсткий карантин

Два дні було у німців, щоби встигнути купити все до свят. У центрі міста подекуди скупчувалося багато людей. Вони ставали в довжелезні черги і чекали на вхід, бо всередину пускали тільки обмежену кількість людей. Перед локдауном торгівельні центри, універмаги, магазини меблів оголошували про подовжені часи роботи.

Своєю чергою, влада побоюється, що в натовпі та гонитві за подарунками вірус зміг поширитися ще більше. Триватиме жорсткий локдаун в Німеччині до 10 січня. Утім,  за потреби його подовжать.

Повʼязані теми:

Наступна публікація