Локдаун у Києві: до відповідальності вже притягнули перших порушників

Дата публікації
Перегляди
2760
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Локдаун у Києві: до відповідальності вже притягнули перших порушників

Фото: УНІАН

До відповідальності притягнули чотирьох порушників карантину.

За перший день введення додаткових карантинних обмежувальних заходів у Києві було перевірено 118 об’єктів та виявлено низку порушників.

До відповідальності вже притягнули чотирьох порушників карантину.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві.

"За перший день введення додаткових обмежувальних заходів у Києві фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві проведено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) на 118 об’єктах. Проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів", — зазначили в пресслужбі ГУ.

За даними пресслужби, протягом 8 січня 2021 року в Києві перевірено 8 закладів громадського харчування, 25 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 85 — непродовольчими товарами, агропродовольчий ринок.

 

За перший день введення додаткових обмежувальних заходів у Києві фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві проведено...

Опубліковано Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві Субота, 9 січня 2021 р.

"Порушники були. Чотирьох було притягнуто до адміністративної відповідальності. Але вчора був перший день, ми проводили масову роз’яснювальну роботу у більшості, бо деякі суб’єкти взагалі не розуміли, як працювати з даною постановою КМУ", — розповів у коментарі УНН начальник ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

За його словами, напередодні проводилась "роз’яснювальна масштабна робота", вона стосувалася зокрема й мережі "Епіцентр", ковзанок і новорічних локацій.

"Сьогодні вже застосовуються штрафні санкції", — додав він.

Нагадаємо, у супермаркеті під Києвом, дотримуючись локдауну, стелажі зі шкарпетками та скатертинами заклеїли червоними стрічками. У немилість потрапили також полички з губками для посуду. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2760
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація