Локдаун у Болгарії продовжили до кінця січня: що під забороною

Дата публікації
Перегляди
256
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Локдаун у Болгарії продовжили до кінця січня: що під забороною

Фото: Associated Press

Приріст заражень і смертей у країні залишається високим.

У четвер, 17 грудня, уряд Болгарії ухвалив рішення про продовження загальнонаціонального локдауну, запровадженого для боротьби з пандемією COVID-19, до кінця січня. 

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що приріст заражень та смертей в країні залишається високим, що чинить значний тиск на перевантажену систему охорони здоров'я.

Отже, впродовж наступного місяця у Болгарії залишатимуться зачиненими усі крамниці з товаром не першої необхідності, нічні клуби, кафе, ресторани та спортивні зали. Також закритими будуть середні школи, тоді як учні початкових класів зможуть повернутися до навчання 4 січня. 

"Ми завжди ставили життя та здоров'я людей на перше місце, тому будемо продовжувати впроваджувати ці заходи", — сказав у четвер болгарський прем'єр-міністр Бойко Борисов. Він додав, що країна готова розпочати масову вакцинацію населення від COVID-19 одразу після затвердження відповідного препарату Європейським агентством з лікарських засобів (EMA). 

Загалом від початку пандемії у Болгарії SARS-CoV-2 "підхопили" 186 246 людей, 6 196 з яких померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 90 510 — вилікувалися.

Як повідомлялося, початок масової вакцинації від COVID-19 препаратом компаній Pfizer та BioNTech в ЄС очікується 27 грудня.

Нагадаємо, що у столиці Болгарії Софії дозволили роботу різдвяних ярмарків, але вони повинні закриватися щодня о 20:00. Спочатку для міста планували три різдвяних ярмарки, але плани щодо двох були скасовані, оскільки на них виявили порушення обмежень щодо споживання їжі та напоїв, а також соціальної дистанції.

Новорічну ялинку у Софії офіційно запалили о 19:00 1 грудня. Щоби запобігти скупченню людей, концертної програми не було. Транспорт в місті їздить за старим графіком, але поліцейські продовжують стежити за тим, щоб пасажири були в захисних масках. 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
256
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація