Літак "Мрія" допоможе Україні пришвидшити отримання вакцини проти COVID-19

Літак "Мрія" допоможе Україні  пришвидшити отримання вакцини проти COVID-19

За словами нардепа, уряд уже готує пропозицію компаніям Pfizer, BioNTech та AstraZeneca.

Кабінет міністрів планує запропонувати компаніям-розробникам вакцини від коронавірусу послуги з транспортування препаратів літаком "Мрія". Кабмін розраховує, що це дозволить пришвидшити отримання COVID-вакцини Україною.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав голова парламентського комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, інформує у п'ятницю, 25 грудня, "РБК-Україна".

За словами нардепа, уряд вже готує пропозицію компаніям Pfizer, BioNTech та AstraZeneca.

"Літак можна обладнати спеціальним обладнанням для підтримання температури -70, і завдяки цьому прискорити отримання вакцини, якщо ми будемо постачати цю вакцину на інші замовлення, які надходять до компаній-виробників. Ми будемо просити, щоб отримати поза чергою", — пояснив він.

Затверджений Міністерством охорони здоров'я план вакцинації від коронавірусу передбачає щеплення 23 млн українців. Для цього знадобиться 40 млн доз вакцини від коронавірусу. На це в державному бюджеті на 2021 рік закладено 2,6 млрд гривень. 

Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський заявив, що українська влада інтенсифікує переговори зі світовими фармацевтичними компаніями та урядами інших країн, щоби пришвидшити постачання в Україну якісної, перевіреної вакцини проти COVID-19.

Антикоронавірусна вакцина: першу партію препарату Україна може отримати вже в лютому

Антикоронавірусна вакцина: першу партію препарату Україна може отримати вже в лютому

Повʼязані теми:

Наступна публікація