"Лікувалась амбулаторно": у ЗСУ — дев'ята смерть від коронавірусу

"Лікувалась амбулаторно": у ЗСУ — дев'ята смерть від коронавірусу

Фото: УНІАН

Загалом, станом на ранок 18 вересня, у ЗСУ на коронавірус хворіє 694 особи.

У Київській області 17 вересня у зв’язку із захворюванням на коронавірусну хворобу померла державна службовиця Збройних сил України. Це вже дев'ятий летальний випадок від СOVID-19 у ЗСУ.

Про це у п'ятницю, 18 вересня, повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

"Держслужбовиця лікувалась амбулаторно. Позитивний результат ПЛР-тесту від 14.09.2020 р. 17.09.2020 — госпіталізована до Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ" у зв'язку із дихальною недостатністю. Після надходження стан здоров'я різко погіршився та почалась інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, держслужбовиця мала хронічні супутні захворювання.

Загалом, станом на ранок 18 вересня, у ЗСУ на коронавірус хворіє 694 особи. За минулу добу зареєстровано 57 нових випадків захворювання на COVID-19. На ізоляції (водночас самоізоляція) перебуває 789 осіб. У 181 військовослужбовця у найближчі три доби закінчується ізоляція. З них у закладах охорони здоров’я перебуває 23 особи. Вдома під наглядом медичної служби перебуває 34 особи. Як зазначається, стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

За час пандемії одужала 1 701 особа.

Як повідомлялося раніше, у вівторок, 15 вересня, від COVID-19 помер військовослужбовець з Івано-Франківської області. Чоловік відчув симптоми гострої недуги ще 19 серпня та був госпіталізований до Івано-Франківської міської лікарні.

Неконтрольований Ковід: чого чекати від коронавірусу взимку

Неконтрольований Ковід: чого чекати від коронавірусу взимку

Повʼязані теми:

Наступна публікація