Ліки від коронавірусу: лікар розповів, чи має захворювання ефективне лікування

Ліки від коронавірусу: лікар розповів, чи має захворювання ефективне лікування

Фото: Associated Press

Коронавірус на сьогодні не має ефективного лікування, говорить Тарас Жиравецький.

На сьогодні коронавірус не має ефективного лікування. Медпрепаратів, які можуть здолати вірус не існує.

Про це ТСН.ua розповів головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький.

"Сам коронавірус зараз не має ефективного лікування. Тобто препаратів, які ефективно, якісно знищують вірус, не існує. Є один Ремдесивір, який показав якусь мінімальну ефективність і його рекомендують застосовувати, але в перші дні захворювання. І ще один препарат, який у нас широко не використовується. Але вартість Ремдесивіру становить кілька тисяч доларів, і це часто не коштом держави. А держава теж не встигає за цими новинками – поки це в тренді, поки через кілька місяців уже не випустять наступний якийсь препарат і скажуть: "Перепрошуємо, ми перевірили цей препарат, але він уже не в тренді, він не працює", - говорить Тарас Жиравецький.

Він додає, що зараз знищити коронавірус не вдається. Жодні препарати в плані імуномодуляторів, імуностимуляторів, тобто якихось вітамінів не можуть це зробити і запобігти зараженню.

"Це чітко треба розуміти", - пояснює лікар.

Нагадаємо, що Комаровський пояснив, чи полегшують нестероїдні протизапальні засоби COVID-19. За його словами, по відчуттях, хвороба буде легше переноситься, але реально на тяжкість захворювання це не впливає.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація