Лікарні Ужгорода заповнено на 100%, важких хворих на COVID-19 везуть до інших районів - ОДА

Лікарні Ужгорода заповнено на 100%, важких хворих на COVID-19 везуть до інших районів - ОДА

Фото: Associated Press

Міська влада Ужгорода регулярно не виконує рішення державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС, кажуть у Закарпатській обладміністрації.

Станом на сьогодні, 2 листопада, лікарні Ужгорода на 100% заповнені пацієнтами з коронавірусом. Через це тяжкохворих госпіталізують до лікарень інших районів Закарпатської області.

Про це сьогодні, 2 листопада, повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА.

Там зазначають, що міська влада Ужгорода регулярно не виконує рішення державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій, чим призвела потрапляння обласного центру до червоного рівня епіднебезпеки.

"Наразі лікарні Ужгорода заповнені на 100% і важких хворих змушені направляти в інші райони області. Так, 21 жовтня регіональна комісія зобов’язала розширити кількість лікарняних ліжок для хворих на коронавірус до 30%, а 30 жовтня – до 50%. 29 жовтня розпорядженням керівника державного рівня – міністра охорони здоров’я України Максима Степанова передбачено створення на базі КНП "Центральна міська клінічна лікарня" м.Ужгород багатопрофільний COVID-19 шпиталь. Усі рішення, станом на сьогодні, не виконані та саботуються", - йдеться у повідомленні.

Там додали, що у суботу, 31 жовтня, під час транспортування мешканця Ужгорода до Виноградівської районної лікарні через не виділення додаткових ліжок в Ужгороді, хворий на COVID-19 помер.

"Закарпатська ОДА офіційно звертається до прокуратури області з вимогою провести розслідування в частині визначення відповідальних за смерть містянина", - додали у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві для хворих на коронавірус підготували 3100 лікарняних ліжок і станом на 2 листопада вони заповнені майже на 73%. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація