Лікарні переповнені, ситуація критична - представник омбудсмана про коронавірус на окупованому Донбасі

Лікарні переповнені, ситуація критична - представник омбудсмана про коронавірус на окупованому Донбасі

Фото: Associated Press

За даними Лисянського, наразі в ОРДЛО ставлять три діагнози: ГРВІ, пневмонія, COVID-19.

Ситуація із розповсюдженням коронавірусної інфекції на тимчасово окупованій території Луганської та Донецької областей критична.

Про це у суботу, 10 жовтня, повідомив представник омбудсмана у Луганській та Донецькій областях Павло Лисянський на своїй сторінці у Facebook.

"Лікарні в ОРДЛО (окремі райони Донецької та Луганської областей - ред.) переповнені, засобів індивідуального захисту в аптеках ОРДЛО не вистачає, обмежувальні заходи такі як - соціальна дистанція, масковий режим та ін., не діють", - написав він.

За даними Лисянського, протягом всього 2020 року окупаційні адміністрації РФ в ОРДЛО не припиняли процес паспортизації РФ для жителів ОРДЛО та системно вивозили їх до Ростовської області для оформлення паспортів РФ.

Також вони не припиняли проводити масові заходи.

"Наразі в ОРДЛО ставлять три діагнози: ГРВІ, пневмонія, коронавірус. Людей з першими двома діагнозами відправляють по домівкам, та справжню кількість хворих на коронавірус окупанти замовчують. Таким чином, реалізуючи політичні проєкти, процеси інтеграції жителів ОРДЛО в РФ (паспортизація, освітня діяльність) окупанти ставлять вище ніж збереження здоров’я та життя жителів ОРДЛО", - резюмував Павло Лисянський.

Нагадаємо, що в окупованому Криму від початку пандемії позитивний результат тесту на COVID-19 отримали 5 553 людини, із яких 3 390 пацієнтів уже вилікувалися, а понад сто — померли.

Коронавірусна пошесть: коли чекати на другий локдаун

Коронавірусна пошесть: коли чекати на другий локдаун

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація