Лікарка озвучила невтішний прогноз щодо коронавірусу в Україні

Дата публікації
Перегляди
2002
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лікарка озвучила невтішний прогноз щодо коронавірусу в Україні

Фото: Associated Press

За словами медикині, зараз просто немає можливості тотально закрити всіх на карантин.

В Україні очікується збільшення кількості хворих на коронавірус. На цю негативну тенденцію накладатимуться інші парагрипозні та сезонні інфекції.

Такий прогноз ефірі Апостроф Live зробила лікарка-інфекціоністка Євгенія Менжуліна. На її думку, збільшення числа хворих на COVID-19 є цілком очевидним.

"На жаль, тут не тільки вибори мають тенденцію до збільшення захворюваності. Це взагалі загальна тенденція вірусної інфекції. І в нас буде більше хворих не тільки за рахунок COVID-19, ще треба не забувати про грип, про інші парагрипозні і ті інфекції, які до нас приходять восени та взимку", — зазначила вона.

За словами лікарки, зараз просто немає можливості тотально закрити всіх на карантин і залишити людей вдома. Вона підкреслила, що захворюваність буде зростати й далі, що дуже прогнозовано.

При цьому Менжуліна не змогла назвати точну цифру нових випадків зараження на найближче майбутнє. Лікарка впевнена, що хворих людей менше не стане, а також будуть важкі форми перебігу хвороби.

"Тут уже не в прогнозі справа, а в тому, наскільки свідомо люди підходять до того, щоб все ж носити маски, мити руки й уберігати себе і своїх близьких. І за можливості не відвідувати місця з великим скупченням людей тощо", — додала вона.

Нагадаємо, за добу в Україні виявили 7 474 нових хворих на коронавірус, більше 3,3 тисячі пацієнтів одужали. 165 українських пацієнтів не вдалося врятувати від недуги.

Своєю чергою, Кабінет міністрів 28 жовтня подовжив в Україні режим надзвичайної ситуації до 31 грудня. Це зумовлено тим, що у світі та в Україні рівень захворюваності на новий коронавірус COVID-19 зростає.

За добу в Україні виявили 7 474 нових хворих на коронавірус, більше 3,3 тисяч пацієнтів одужали

За добу в Україні виявили 7 474 нових хворих на коронавірус, більше 3,3 тисяч пацієнтів одужали

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2002
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація