Лікарка Богомолець назвала найпоширенішу помилку під час лікування коронавірусу

Лікарка Богомолець назвала найпоширенішу помилку під час лікування коронавірусу

Фото: УНІАН

Спеціалістка радить терпіти температуру за можливості.

Найпоширенішою помилкою у лікуванні коронавірусу є те, що пацієнти збивають підвищену температуру тіла, коли організм бореться з інфекцією.

Про це розповіла заслужена лікарка України Ольги Богомолець, пише Obozrevatel.

"Якщо ви можете терпіти 38,5 — нормально, якщо можете 39 — супер. Вірусам значно важче, ніж вам, тому що в цей момент вони просто закипають у тій гарячій смолі, вони там гинуть", — зазначила Богомолець.

Лікарка порадила людям, які захворіли коронавірусом і лікуються в домашніх умовах, придбати пульсоксиметр. Завдяки йому хворі зможуть стежити за своїм киснем у крові, а в разі його зниження — екстрено звертатися до лікарів.

"Якщо сатурація нормальна, навіть за високої температури, навіть якщо людина недобре почувається, тоді можна бути вдома і надалі перевіряти показники в динаміці", — повідомила фахівчиня.

Також Богомолець оцінила ризики застосування вакцини проти COVID-19 від Pfizer. За її словами, вакцину від коронавірусу, яку розробляє американська компанія Pfizer і її німецький партнер BioNTech, слід застосовувати тільки після ретельної і тривалої перевірки.

"Для того, щоб випробувати імунітет, має минути як мінімум пів року або рік після того, як будуть вакциновані перші люди", – сказала вона.

Нагадаємо, раніше лікар пояснив, як за температурою визначити COVID-19.

Ще повідомлялося, перші дані фінальної стадії випробувань експериментальної вакцини від коронавірусу показали, що вона ефективна на понад 90%

Коронавірус в Україні: за добу - 10842 нових випадків інфікування

Коронавірус в Україні: за добу - 10842 нових випадків інфікування

Повʼязані теми:

Наступна публікація