Лікарі тягають кисневі балони і хворих: у Мережі показали, як лікують пацієнтів з COVID-19 на Хмельниччині

Лікарі тягають кисневі балони і хворих: у Мережі показали, як лікують пацієнтів з COVID-19 на Хмельниччині

фото / Facebook

У лікарні немає ліфта і візків для доставки балонів.

У лікарні Шепетівки, що у Хмельницькій області, хворих з коронавірусною інфекцією в інвалідних візках змушені піднімати сходами, а медикам доводиться носити важкі кисневі балони в руках.

Відповідні знімки з'явились в соцмережах і вже активно обговорюються користувачами. У медичному закладі немає ліфта, що ускладнює транспортування пацієнтів між відділеннями.

фото / Facebook

Як повідомляє Telegram-канал PavlovskyNEWS, у лікарні підтвердили справжність фотографій і наявність такої проблеми, проте докладніше коментувати відмовилися.

фото / Facebook

"У свою чергу, голова Національної медичної палати України Сергій Кравченко розповів, що медики поставлені у важкі умови через нестачу фінансування і їм не вистачає засобів захисту",- йдеться у повідомленні.

За його словами, лікарі змушені носити в руках 10-літрові балони, що є "позаминулим століттям",  оскільки їх не можна використовувати в приміщенні і зараз у світі користуються мобільним кисневими концентратами. Тобто, медикам не треба вручну регулювати швидкість подачі кисневої суміші. І у лікаря є навіть візки для доставки балону.

фото / Facebook

Нагадаємо, раніше у Шепетівській лікарні забили на сполох: там не вистачає обладнання для лікування пацієнтів з COVID-19. У медзакладі немає кисневої станції, немає ліфта і залишився лише один вільний апарат ШВЛ.

Повʼязані теми:

Наступна публікація