Лікарі назвали шість ознак безсимптомної пневмонії

Дата публікації
Перегляди
96к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лікарі назвали шість ознак безсимптомної пневмонії

Фото: pixabay.com

Медики радять дослухатися до свого організму, аби завчасно виявити недугу.

Лікарі назвали шість ознак безсимптомної пневмонії, появу якої може спровокувати вірусна інфекція. Звісно, остаточний діагноз може встановити лише лікар під час обстеження пацієнта.Тим не менше, деякі медики радять дослухатися до свого організму, аби завчасно виявити небезпечне захворювання.

Нерідко недуга перебігає з "тихими" симптомами, які легко пропустити. Щоб вчасно виявити ураження дихальної системи й призначити лікування, важливо знати основні ознаки розвитку пневмонії. Якщо ви помічаєте у себе хоч половину перелічених симптомів, то фахівці радять негайно звернутися за консультацією і пройти обстеження легенів, пише інформаційне агентство АСС.

Мокрий кашель — механізм захисту від атаки вірусу. Виділення мокротиння сприяє боротьбі з хворобою, допомагаючи організму позбавитися від слизу. Однак, якщо кашель не припиняється і залишається вологим і не дає відчуття полегшення, то варто терміново звернутися до фахівця. Тривалий мокрий кашель може бути симптомом пневмонії.

Прискорений серцевий ритм сигналізує про негаразди в організмі. Він не виникає без причини, особливо під час хвороби. Виміряйте пульс. Якщо є понад 100 ударів на хвилину, варто проконсультувати з лікарем. Є ризик, що у вас починається пневмонія.

Біль у грудях ще один симптом, який може свідчити про ймовірний початок запалення дихальних органів. Адже, коли інфекція потрапляє в легені, виникають больові відчуття в грудях. Нерідко це відбувається під час нападу кашлю або ж після нього. Якщо біль не проходить, терміново зверніться до лікаря.

Температура. Не варто ігнорувати симптоми й намагатися їх усунути, краще зв’язатися із спеціалістом і отримати медичну допомогу.

Проблеми з диханням є одним з ключових симптомів в діагностиці запалення легень. Дуже важливо не пропустити цей момент, оскільки ускладнене дихання, або задишка можуть бути спровоковані поширенням інфекції в організмі. У такому разі потрібна швидка допомога, інакше легені не зможуть виробляти достатньо кисню і настане знепритомнення.

Мокрота з кров’ю - найнебезпечніший та тривожний симптом. Якщо при кашлі, ви помітили, що мокрота має червонуватий і іржавий відтінок, то це означає, що вірус дістався до легень і вам необхідна термінова медична допомога. Дуже важливо вчасно звернутися за консультацією до лікаря. У разі проблем з диханням, підвищеної температури, кашлю з мокротою обов’язково зв’яжіться з фахівцем.

Нагадаємо, лікарі дали поради, як правильно лікувати коронавірус вдома.

Щеплення та вітаміни: як вберегти себе і рідних від коронавірусу та сезонних застуд

Щеплення та вітаміни: як вберегти себе і рідних від коронавірусу та сезонних застуд

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
96к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація