Лікар з Шепетівки забив на сполох: кисневої станції немає, залишився один апарат ШВЛ

Лікар з Шепетівки забив на сполох: кисневої станції немає, залишився один апарат ШВЛ

Фото: Associated Press

Медик розповів про складну ситуацію в лікарні.

У Шепетівській центральній районній лікарні, що в Хмельницькій області, не вистачає обладнання для лікування пацієнтів з COVID-19. Про це повідомив завідувач відділення анестезії та інтенсивної терапії цієї лікарні Валерій Сивоконюк на своїй сторінці у Facebook.

“Не хочу згадувати про одного майбутнього депутата, очільника первинки, що кричав в ФБ, що мене треба посадити за нагнітання обстановки та неправильное розуміння продажі антисептиків! Друзі, здалеку почав, але біда! У нас в роботі вже 5 апаратів ШВЛ! Залишився один! Кисневої станції нема! Ліфта нема! Ніколи не був в паніці! Повірте мені, що буде ситуація, коли ми не зможемо допомогти вашим рідним людям!” – наголосив реаніматолог.

Медик зазначив, що є необхідність у виплаті заборгованості медикам.

"Але дуже прошу дзвонити не до мене, а до очільників! Нехай докупляють апарати! Розширюють на два поверхи! Добавляють ставки! Виплачують заборгованість", - додав завідувач реанімації.

Нагадаємо, у Харківській міській лікарні №25 масово звільняються медики. За останні дні тут заяви на звільнення написали 25 медсестер.

Повʼязані теми:

Наступна публікація