Лікар Трампа оприлюднив заяву щодо коронавірусу у президента США та першої леді

Лікар Трампа оприлюднив заяву щодо коронавірусу у президента США та першої леді

Мелания Трамп / Фото: Associated Press

Виборча комісія, яка організовує дебати між кандидатами в президенти, поки що відмовляється коментувати, як хвороба Трампа змінить їхній графік.

Особистий лікар президента США Дональда Трампа із його дозволу оприлюднив заяву на офіційному бланку, яка підтверджує, що глава Сполучених Штатів і його дружина хворі на коронавірусну хворобу COVID-19.

Дочка Дональда Трампа Іванка та її чоловік, зять президента, Джаред Кушнер – здорові. В них поки що негативний результат тесту. Про це йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

"Ми з медичною командою будемо найпильнішим чином стежити за ними за підтримки найкращих професіоналів і установ країни. Будьте певні, я засвідчую, що президент збирається безперервно продовжувати виконувати свої обов'язки", - йдеться в заяві.

Про те, що Дональд Трамп хворий, країна дізналася через твіттер, його вже менш як за пів доби репостили 750 тисяч разів і це, напевне, стане одним з найпоширюваніших твітів в історії.

Останні кілька днів президента посилено готували до дебатів з демократом Джо Байденом, що пройшли ввечері вівторка, 29 вересня. Один з наближених до Трампа, колишній губернатор Кріс Крісті каже, масок під час цього ніхто не носив, людей у кабінеті було 5-6, сам він уже здавав аналіз і чекає на результат.

Трамп у твіттері повідомив, що заразився коронавірусом

Трамп у твіттері повідомив, що заразився коронавірусом

Усього в Білому домі працює під сотню людей. Це повари, мажордоми, покоївки та інші працівники, не рахуючи охорони та апарату адміністрації. Від весни вони і так працюють, намагаючись дотримуватися соціальної дистанції. Але це не завжди можливо в старій споруді з тісними коридорами і кабінетами.

Голова Всесвітньої організації охорони здоров'я, яку Трамп невпинно критикує з весни через те, що вона занадто довго дозволяла Китаю приховувати новий вірус, побажав президентові швидкого одужання.

Виборча комісія, яка організовує дебати між кандидатами в президенти, поки що відмовляється коментувати, як хвороба Трампа змінить їхній графік. Наступні дебати між ним і Байденом за розкладом 15 жовтня, менш ніж за два відведені для мінімального карантину тижні.

Джо Байден також здав тест на COVID-19 і чекає на результати.

У віцепрезидента Майка Пенса та його дружини результати на COVID-19 2 жовтня прийшли негативні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що коронавірусом інфікувалася найближча помічниця Трампа, яка супроводжувала його під час робочих поїздок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація