Лікар пояснив, чому важко дихати у захисній масці та що робити, щоб було комфортніше

Лікар пояснив, чому важко дихати у захисній масці та що робити, щоб було комфортніше

Фото: УНІАН

Дихати важко, коли маска волога.

Лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров розповів, чому у захисній масці важко дихати та що робити, щоб користуватися нею було комфортніше

Відповідне відео опублікували у телеграм-каналі Коронавірус_іфно.

На запитання: "Чому важко дихати у масці?" лікар відповів, що йому складно сказати, чому дихати у масці важко. "Ми дихаємо увесь робочий день у масці, перебуваючи на роботі, а також у громадських місцях. Я не можу сказати, що це важко. Якщо ти чотири години працюєш в ковідному відділені, в костюмі, масці, в окулярах, в щитку, то маска пітніє, піт стікає з обличчя на маску, маска стає вологою і дихати важко", - пояснив Сергій Дубров.

Він також сказав, як правильно користуватися маскою, щоб дихати в ній було не важко. "Якщо медичну маску змінювати кожні 3-4 години, то абсолютно не важко в масці дихати", - зазначив лікар.

Нагадаємо, раніше пояснили, як правильно утилізовувати використані маски й рукавички та що для цього роблять в Україні. Так, перед тим, як викидати в такий ящик одноразові маски й рукавички, фахівці радять їх ошпарити окропом або обробити дезінфікуючим розчином і запакувати в окремий пакет. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація