Лазебна запевнила, що ніякої заборгованості по лікарняних листках немає

Лазебна запевнила, що ніякої заборгованості по лікарняних листках немає

Фото: facebook.com/MLSP.gov.ua

За словами міністерки, всі виплати відбуваються вчасно.

У Фонді соціального страхування ситуація з лікарняними листками контрольована.

Про це заявила міністерка соціальної політики Марина Лазебна у прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" 26 листопада.

"Немає ніякої заборгованості по лікарняних листках. Контрольована ситуація. Всі виплати відбуваються вчасно. Якщо і йде якась затримка… тільки тижнева затримка через казначейські проводки, більш нічого там. Ми всі виплати робимо", - зазначила вона.

Нагадаємо, що в Україні понад 50 тисяч громадян пройшли оплачувану коштом Фонду соціального страхування самоізоляцію від коронавірусної хвороби COVID-19. Станом на середу, 25 листопада, ФССУ прийняв на оплату понад 300 тисяч днів ізоляції від COVID-19 на суму понад 60 млн гривень. 

Нагадаємо, що кількість інфікованих коронавірусом в Україні упродовж доби збільшилася на 15 331 новий випадок. Станом на 20:00 26 листопада відомо про 677 189 хворих у країні. Кількість летальних випадків сягнула 11 492. Кількість одужалих становить уже 317 395. Про поширення коронавірусу в Україні, а також про інфікування українців - у нашому матеріалі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація