Латвія знову посилює карантинні обмеження: що заборонено

Латвія знову посилює карантинні обмеження: що заборонено

Фото: Associated Press

Громадський транспорт буде перевозити до 50% пасажирів від своєї місткості.

У Латвії у 12 районах навколо столиці Риги запровадили нові карантинні обмеження.

Про це йдеться у поставнові уряду, повідомляє Delfi.

Карантинні обмеження посилили у тих муніципалітетах, де протягом двох тижнів приріст інфікування коронавірусом на сто тисяч населення перевищував на 50% середні показники в країні. Слід зауважити, що загалом в Латвії цей показник становив 275,9. 

Від 27 листопада тільки учні початкової школи та діти дошкільного віку продовжать ходити до навчальних закладів. МОЗ пояснює, що в цих вікових групах захворюваність на коронавірус найнижча. Школярі старших класів перейдуть на дистанційне навчання.

В населених пунктах, де посилили карантин, громадський транспорт буде перевозити до 50% пасажирів від своєї місткості. Закладам торгівлі дозволено одночасно впускати 20% клієнтів від можливої кількості. Це також стосується ринків просто неба. Бібліотеки зможуть видавати книжки тільки для читання вдома. 

У приватних помешканнях і на відкритому повітрі люди повинні дотримуватися дистанції у два метри, крім тих, хто проживає в одному домогосподарстві, батьків і неповнолітніх дітей, якщо вони не живуть в одному домогосподарстві. Виняток відноситься також до трудових колективів.

Як повідомлялося, країни Балтії фіксують зростання захворюваності на коронавірус. У латвійському Центрі профілактики та контролю захворювань наголошують, що фіксують найбільші добові кількості інфікувань і летальних випадків у країні від початку пандемії.

План вакцинації в Австрії та послаблення карантину у Франції: як Європа бореться з коронавірусом

План вакцинації в Австрії та послаблення карантину у Франції: як Європа бореться з коронавірусом

Повʼязані теми:

Наступна публікація