Криклій пообіцяв, що ціни на транспорт після карантину підвищуватися не будуть

Криклій пообіцяв, що ціни на транспорт після карантину підвищуватися не будуть

Фото: Київпастранс

Він зазначив, що це точно стосуватиметься залізничних перевезень.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що ціни на проїзд у транспорті не повинні підвищуватися. Принаймні, це точно стосуватиметься залізниці.

Про це він розповів на брифінгу після засідання Кабміну, передає "Інтерфакс".

"Те, що стосується залізничних перевезень - підвищення вартості не буде. Ми прекрасно розуміємо соціальний ефект і важливість цих перевезень", - сказав Криклій.

Він також зазначив, що Міністерство інфраструктури рекомендувати громадському транспорту у містах та перевізникам не підвищувати ціни.

"Вона (ціна – ред.) встановлена на рівні міст і не повинна збільшуватися. Хіба, що місто почне переглядати, чого б ми не радили, враховуючи соціальний аспект цього питання", - додав міністр.

Нагадаємо, громадський транспорт в Україні, попри подовження карантину до 22 червня, поступово відновлюватиме свою роботу від 22 травня. Зокрема, знову запрацює метро й українці зможуть автівками здійснюватися регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення. Втім, запуск транспорту залежить від кількості нових виявлених випадків COVID-19 в кожній конкретній області.

Урядовці пояснили, коли в Україні можливе відновлення роботи транспорту

Урядовці пояснили, коли в Україні можливе відновлення роботи транспорту

Повʼязані теми:

Наступна публікація