Країни Євросоюзу вже підписали угоду на закупівлю 400 млн вакцин від коронавірусу

Країни Євросоюзу вже підписали угоду на закупівлю 400 млн вакцин від коронавірусу

Фото: Pexels

Цю вакцину хочуть постачати у США та Британію

Низка країн Євросоюзу замовила компанії АstraZeneca 400 млн доз вакцини від коронавірусу. Італія, Німеччина, Франція і Нідерланди хочуть закупити препарат, який розробили оксфордські вчені.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца та фармкомпанія.

Сперанца назвав угоду "дуже гарною новиною" та підтвердив, що разом з іншими міністрами підписали угоду на вакцину від Оксфордського університету.

Разом з міністрами охорони здоров’я Німеччини, Франції та Нідерландів після запуску вакцинного альянсу ми підписали контракт на поставку до 400 мільйонів доз вакцини, призначених для всього населення Європи.

зазначив міністр.

Своєю чергою, компанія АstraZeneca, яка брала участь в розробці вакцини, заявила також про аналогічні договори зі США та Великою Британією і анонсувала швидку доставку по всій Європі.

Ця угода забезпечить доступ сотень мільйонів європейців до вакцини Оксфордського університету після схвалення. У зв'язку з тим, що наша європейська мережа поставок повинна скоро розпочатися, ми сподіваємося, що вакцина стане доступною широко і швидко. Я хотів би подякувати уряду Німеччини, Франції, Італії та Нідерландів за їхню прихильність.

заявив генеральний директор компанії Паскль Соріо

Минулого місяця Оксфордський університет оголосив про початок II / III клінічного випробування AZD1222 в Великобританії на 10 000 дорослих добровольцях. Інші випробування на пізній стадії повинні початися в низці країн. AstraZeneca припускає, що вакцина все ж може не працювати, але попри ризик, вважає необхідним розвивати клінічну програму швидко і розширювати виробництво

Нагадаємо:

  • Проти нового коронавірусу COVID-19 у світі наразі науковці розробляють 133 потенційних вакцини. Більшість з них поки перебувають на доклінічній стадії випробувань.
  • 10 потенційних вакцин проходять клінічні випробування у США, Великобританії та Китаї.
  • Пекінська компанія Sinovac Biotech Ltd заявила, що на 99% впевнена в ефективності вакцини, над якою працюють її фахівці.

США заявили про перші успіхи у створенні вакцини від коронавірусу

США заявили про перші успіхи у створенні вакцини від коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація