Країни Балтії фіксують зростання захворюваності на коронавірус

Країни Балтії фіксують зростання захворюваності на коронавірус

Фото: Associated Press

У Литві та Латвії — рекордні цифри.

Країни Балтії фіксують зростання захворюваності на коронавірус: у Литві та Латвії антирекорди.

Про це з посиланням на Міністерства охорони здоров'я повідомляє видання BNS.

За минулу добу в Литві виявили рекордну добову кількість хворих із коронавірусом від початку пандемії — 2 066 випадків. Недуга забрала життя ще дев'ятьох інфікованих. Загалом від ускладнень COVID-19 в країні померли 253 інфікованих. 

У Латвії за минулу добу виявлено 455 нових випадків COVID-19, з яких дев'ять — летальні. У латвійському Центрі профілактики та контролю захворювань наголошують, що найбільша добова кількість летальних випадків у країні від початку пандемії. Загалом недуга забрала життя 116 осіб.

В Естонії за минулу добу підтверджено 259 випадків зараження коронавірусів. Від ускладнень хвороби померло четверо пацієнтів, повідомили у департаменті здоров'я. Загальна кількість жертв коронавірусу становить 80 осіб.

Слід зауважити, що в Естонії протягом останніх тижнів було встановлено кілька антирекордів захворюваності, останній з них в четвер: 374 людини.  "Від середини жовтня кількість тих, хто заразився, постійно подвоювалася. Від 19 по 25 жовтня додавалося в середньому по 50 заражених в день, на наступному тижні — по 100, через тиждень — по 200. Тепер ми вперше спостерігаємо наближення показника до 400", — каже професорка математичної статистики Тартуського університету Кріста Фішер.

Як повідомлялося, рекордну кількість нових випадків коронавірусу, а це понад 33 тисячі, минулої доби виявили у Великій Британії. Країна перебуває на карантині від початку листопада. Медики сплеск пояснюють початком масового тестування, яке виявляє більше інфікованих з легкими симптомами. 

Європейські країни на тлі другої хвилі коронавірусу все активніше запроваджують карантинні обмеження

Європейські країни на тлі другої хвилі коронавірусу все активніше запроваджують карантинні обмеження

Повʼязані теми:

Наступна публікація