Коронавірус знову набирає оберти: у багатьох країнах світу повертаються до жорстких обмежень

Дата публікації
Перегляди
1094
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус знову набирає оберти: у багатьох країнах світу повертаються до жорстких обмежень

Фото: Associated Press

Нині інфіковано більше 36 мільйонів людей.

Коронавірус б'є сумні рекорди: у світі фіксують найбільшу кількість випадків зараження від початку пандемії. Нині інфіковано більше 36 мільйонів людей.

Через зростання рівня захворюваності одразу кілька держав повертають карантинні обмеження, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Сполучені Штати продовжують утримувати лідерство за кількістю хворих на коронавірус: у країні майже 7,6 млн інфікованих. До слова, у Білому домі заразилися 34 людини. Президент Трамп, який лише нещодавно повернувся з лікарні та лишається на лікарняному, оприлюднив відеозвернення, де запевнив: йому покращало. Також він пообіцяв громадянам безкоштовно експериментальні ліки, які й вживав сам. Утім, чи кожен американець зможе оплатити лікування по-президентськи, велике питання. Коштували медичні заходи Трампа щонайменше сто тисяч доларів.

Друге місце за кількістю хворих на коронавірус посідає Індія, там 6,75 млн хворих. У третій країні ретингу, Бразилії, кількість інфікованих перевищила 5 млн.

У світі зафіксували найбільшу кількість заражень коронавірусом від початку пандемії

У світі зафіксували найбільшу кількість заражень коронавірусом від початку пандемії

Пандемія набирає обертів в усьому світі. Відразу кілька країн Європи посилюють карантин. У Берліні вночі діятиме комендантська година, обмежать роботу барів та ресторанів. Від сьогодні у Брюсселі зачиняються бари та кафе. Обмеження триватиме місяць. Своєю чергою, підприємці нарікають, що ледве оговталися від першого карантину, як вже запроваджують другий.

Італійська влада збільшила штраф за відсутність маски у громадських місцях, аби зупинити епідемію. Закривати обличчя слід навіть на відкритому повітрі, якщо перебуваєш зі сторонніми. Тим, хто цього не робитиме, доведеться сплатити тисячу євро штрафу. Виняток зроблять для прогулянок з родиною чи сусідами, які живуть в одному будинку. Контролюватимуть дотримання маскового режиму поліцейські патрулі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1094
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація