Коронавірус знову атакує Китай: в країні виявили майже дві сотні нових випадків зараження

Дата публікації
Перегляди
691
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус знову атакує Китай: в країні виявили майже дві сотні нових випадків зараження

Фото: Associated Press

У Шицзячжуані та Сінтаї китайської провінції Хебей посилили карантин.

У понеділок, 11 січня, материковий Китай повідомив, що зафіксував 103 нові випадки активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 76 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Більшість хворих, а саме 85 "активних" та 61 "безсиптомний" пацієнт, підхопили недугу всередині країни. Зокрема, 82 випадки місцевого зараження виявили у провінції Хебей, два - в Ляоніні та один у Пекіні.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 673 пацієнти із активною формою COVID-19, стан 20 з них оцінюють як критичний. 

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 87 536 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 82 тисячі вже одужали. 

Як повідомлялося, у Шицзячжуані та Сінтаї китайської провінції Хебей посилили карантин через зростання кількості хворих на коронавірус. Тут призупинили роботу громадського транспорту, на тиждень закрили навчальні заклади,  заборонили будь-які збори людей, а жителям рекомендували не залишати населений пункт без необхідності.

Обидва міста приблизно в трьохстах кілометрах від Пекіна, що викликає занепокоєння у китайському уряді. 

Раніше у Китаї вперше виявили новий штам коронавірусної інфекції. Недугу діагностували у 23-річної китайської студентки, яка 14 грудня повернулася з Великої Британії. 

Після жорсткої боротьби із пандемією COVID-19 жителі Китаю поступово повертаються до звичного життя: робітники знову працюють на фабриках, для студентів поновилося очне навчання, а біля популярних ресторанів скупчуються черги. А ще на початку пандемії китайський уряд придушував попередження про спалах невідомої інфекції, звинувачуючи лікарів з Уханя, які розповідали про хворобу в соцмережах, у "поширенні чуток". 

Про те, як за рік змінився Ухань, як містові-епіцентру коронавірусу вдалося перейти від безпрецедентно жорсткого карантину до велелюдних гучних вечірок й зустріти новий рік з розмахом - читайте у матеріалі ТСН.ua.

Ухань рік потому: у Китаї оприлюднили нову версію походження коронавірусу

Ухань рік потому: у Китаї оприлюднили нову версію походження коронавірусу

 

Наступна публікація