Коронавірус змусив реконструювати інфекційне відділення в Ірпені в найкоротший термін

Дата публікації
Перегляди
3670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус змусив реконструювати інфекційне відділення в Ірпені в найкоротший термін

У відділенні, що відповідає всім сучасним вимогам, сорок ліжок.

Дев'ятнадцять днів знадобилося для реконструкції та обладнання сучасними медичним оснащенням інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні. Будували його у три зміни. У відділенні, що відповідає всім сучасним вимогам, сорок ліжок. Якими можуть бути лікарні, в сюжеті ТСН 19:30.

Багато хто з пацієнтів називав це відділення сараєм. Заввідділення проводить для кореспондентів екскурсію новим корпусом. Дмитро Кабановський належав до більшості скептиків, які не вірили, що це можливо у такий короткий термін

"Вірус нам допоміг і ми показали, що можемо будувати не гірше, ніж китайці", — говорить він.

Від колишнього корпусу, якому сягнуло за п'ятдесят, залишили тільки фундамент та стіни. Грибок, вологість, ліжка, після яких треба лікувати спину: все це у минулому.

Цифри зовні означають номер боксу. Загалом їх дев’ять. До кожної палати є окремий вхід із вулиці. Все зроблено для того, щоб мінімізувати контакти хворого з іншими людьми і нікого не наражати на небезпеку. У кожному боксі є санвузол та система ультрафіолетової фільтрації. А ще є індивідуальна припливно-витяжна вентиляція: заражене повітря не проникне за межі боксу.

Інфекційне відділення укомплектували чотирма апаратами штучної вентиляції легенів, ще десять мають докупити. Раніше апарати були лише у реанімації.

Ірпінські медики такі впевнені у власних силах, що навіть організували урочисте відкриття відділення. До трьох десятків людей у масках, але без дотримання соціальної відстані.

Інфекційне відділення міської лікарні Ірпеня за 19 днів повністю реконструювали

Інфекційне відділення міської лікарні Ірпеня за 19 днів повністю реконструювали

Мешканців ірпінської територіальної горомади, хворих на COVID-19, відправляли за сто кілометрів звідси — до опорної лікарні Білої Церкви. Знайти кошти на реконструкцію спонукав страх перед невидимим ворогом.

"Це був поштовх. Бюджетні гроші використовувалися на покрівлю, на закупку обладнання та на покупку інвентарю, решта — це гроші бізнесу. Кошторис — 15 мільйонів, з них 70 відсотків — це гроші бізнесу", — каже Олександр Маркушин — перший заступник голови міськради Ірпеня.

Загалом у Київській області підготовлено 500 місць для хворих на коронавірус. У разі потреби в лікарні готові розгорнути ще стільки ж.

Вже з понеділка тут готові прийняти перших хворих.


Кореспондент ТСН Олексій Жиленко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
3670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація