Коронавірус викликав у затятого курця важке ускладнення — колапс легені

Коронавірус викликав у затятого курця важке ускладнення — колапс легені

Коронавірус викликав у затятого курця важке ускладнення — колапс легені

Фото: pixabay

В реанімаційному відділенні лікарні у Лондоні пацієнтові довелося робити терміновий дренаж пошкодженої легені.

Упродовж трьох тижнів 36-річний мешканець Лондона страждав від сухого кашлю, високої температури та задишки. Коли його госпіталізували, на рентгенівських знімках медики виявили, що у пацієнта колапс легені. Швидке погіршення стану пацієнта могло бути результатом Covid-19.

Про це повідомляє британське видання The Sun.

Медики лондонської лікарні діагностували у пацієнта напружений пневмоторакс, який виникає, коли повітря затримується в плевральній порожнині під тиском. Такий стан може виникати від важкої травми грудної клітки, перелому ребра, внаслідок дайвінгу чи прогулянок на великій висоті.

Однак, нічого з перерахованого з пацієнтом не ставалося. За словами лікарів, лише в дитинстві він хворів астмою та ще був завзятим курцем.

Йому надали екстрену допомогу із введенням дихальної трубки та провели дренаж легені. 

“З огляду на історію хвороби, обстеження та рентгенологічні результати, цілком ймовірно, що цей пацієнт страждав на Covid-19, який потім ускладнився пневмотораксом", - зауважили в лікарні.

Нагадаємо, у пацієнта, який перехворів на COVID-19, можуть розвинутись ускладнення, до того ж одночасно їх може бути декілька.

Повʼязані теми:

Наступна публікація